AY TREND BY İSKENDER

Ay Kardeşler İnşaat Yeni Projesi Ay Trend'i Ivana Sert İle Tanıttı

Ay Kardeşler İnşaat, en yeni konut projesi olan Ay Trend'i Bursa Tüyap'ta düzenlenen Rising City Bursa 2018 Gayrimenkul Fuarında tanıttı.

Tanıtımında ünlü manken Ivana Sert ve TV sunucusu oyuncu Doğukan Erdem Kutlu 'nun da yer aldığı stand ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Fuar ve yeni projesi hakkında bilgi veren Ay Kardeşler İnşaat sahibi İskender Burukhamzaoğlu "Bursa'da fuarcılığın gün geçtikçe geliştiğini ve Rising City fuarının her geçen gün büyüdüğünü belirterek, Ay Kardeşler şirketi olarak fuarda en yeni konut projemiz olan Ay Trend'i tanıtmak için biz de yerimizi aldık.
Aslına uygun olarak 130 m² örnek dairemizi kurduğumuz standımızda ünlü mankenler Ivana Sert ve Doğukan Erdem Kutlu da bizi yalnız bırakmadı" dedi.

Ziyaretçilerden tam not almayı başaran ve tüm fonksiyonları ile çalışan örnek daire; akıllı ev sistemi, dekoratif altyapısı, yerden ısıtma sistemi, etkili ısı ve ses izolasyon sistemi altyapısı özellikleri ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Daire hakkında bilgi veren Burukhamzaoğlu "zeminlerde kullanılan mermer kaplaması balkonlarda ve cephede de uygulanarak naturel etkisi ve ahşabın doğallığıyla buluşarak benzersiz tasarımlar oluşturduk. Mutfak mobilyaları, kapı ve tüm daire sabit mobilyaları, Amerikan ceviz kaplama ve lake ile üretilmiş farklı bir iç mimari yapısı ile yaşamlara değer katan bir konut ürettik. Banyosunda Himalaya tuzu ve buhar banyosu ile daire içinde sağlık öncelikli tercihlere SPA sistemini sunuyoruz. Pencere ve cam uygulamalarında güvenlik ve enerji kayıpları en aza indiren bir uygulama yaptık. Biz Bursa için en iyisini yaptık takdiri Bursalılara bırakıyoruz" dedi.

Projenin tedarikçilerinin de iştirak ettiği fuarın son gününde manken Ivana Sert ve Doğukan Erdem Kutlu'nun da katıldığı törenle teşekkür plaketleri takdim edildi.

 

>


AY TREND BY İSKENDER - aytrend bursa nilüferde en uygun fiyat a satılık daireler
aytrend bursa nilüferde en uygun fiyat a satılık daireler
ay-trend-by-iskender-aytrend-bursa-niluferde-en-uygun-fiyat-a-satilik-daireler