KURUMSAL

AYKARDEŞLER İNŞAAT

Hayalleri gerçeğe dönüştürmek için çok çalışmak gerektiğini biliyoruz. 40 yıla varan yapı sektöründeki faaliyetlerimizde ilk günkü inanç ve heyecanımızı hiç kaybetmedik. Hedef ve hayallerimizin peşinde koşmaktan hiç vazgeçmedik.

Ay kardeşler adının geçtiği bütün projelerde kalite ve tasarım standartlarını hep yükselterek hayalleri hayata dönüştürüyoruz. Görüyoruz ki yaşadığımız mekanlar yaşam kalitemizde hayatımıza yön veriyor.

Bu sebeple çalışmalarımızla sizlerin kalite ve hayat standartlarınızı yükseltmeye devam edecek eserleri tasarlamak için hayaller kurmaya ve üretmeye devam edeceğiz.

 

1982 yılından bugüne AY KARDEŞLER olarak faaliyetlerine devam ederken bugüne dek edindiğimiz tecrübe ve yatırımlarımızla sayısız yurt içi ve yurt dışı mimarı ve inşaat projelerinde yer aldık.

Üretim ve işleme tesislerimizde kendi mermer ocaklarımızdan elde ettiğimiz 9 farklı doku ve niteliklerdeki ürünlerimizi blok, parlatılmış plaka, döşeme ve diğer isteğe uygun formlarda sunmaktayız. AY TREND projemizde Taos, Aleksander Grey, Light Beige, Dark Beige, Emprador mermer ile Amazon Onyx ve Bubble Onyx mermer ürünlerimiz ile güçlü, kalıcı, zarif ve estetik bir eser oluşturmak istedik.

Bursa’mıza ve sizlere layık bu yapının hayatınıza her yönden değer kazandırması temennisi ile…

Doğallığın estetiğini hisset, teknolojinin konforunu yaşa

 

 

AY TREND BY İSKENDER  .


KURUMSAL - aytrend bursa nilüferde en uygun fiyat a satılık daireler
Bursa Nilüfer satılık daire ve satılık ev ilanları arasından sizin için en uygun ilanları mobil uygulamamızdan ve web sitemizden görüntüleyebilirsiniz. , aytrend
bursa-nilufer-satilik-daire-ve-satilik-ev-ilanlari-arasindan-sizin-icin-en-uygun-ilanlari-mobil-uygulamamizdan-ve-web-sitemizden-goruntuleyebilirsiniz-aytrend